Bodrumda Nakliyat

1697

Bodrumda Nakliyat

Bodrumda Nakliyat

Bodrumda Nakliyat

 

Bodrumda Nakliyat  Gerek Ofis ve Büro Nakliyesinde işinde profesyonel ekibimiz gelerek işyerinizdeki her türlü incelemeyi ve araştırmayı büyük titizlile yaparak, taşıma esnasında en güvenli yolu bulmak ve sonuca en kolay varmak için notlarını alır ve planlamaya koyarlar. Araştırma sonucunda gerekli malzemeler ,çalışan ve araçlar belirlenir.  

İşyerinizde bulunan elektronik ürünleriniz bilgisayar , telefon, fax, yazıcı, modem vs buna benzer ürünleriniz konuma altına alınır.

İşyerinizdeki mobilyalarınız demonte ise gerekli hassasiyetle sökülür ve taşıma sonrasıdaki yeni ofisinizde tekrar montaj işlemi yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

İşyeri , Ofis ve Büro Taşıma işlerimizde en önem verdiğimiz konulardan biri ise müşteri bilgileri veya kurum kurululların özel bilgilierinin güvenliğidir.

Taşımacılığımızda ki önemli hususlardan bir diğeri ise müşterilerimiz yeni yerlerine yani ofis veya bürolarına yerleştirme işlemimizdeki bizim için kıymetli olan yeni ofisinize alışmanız dışında eşyalarınızın aynı sisten ve şeklinde size sunmak ve yabancılığınızı bir nebzede olsa azaltmaktır. 

Bodrum evden eve nakliyat gibi bodrum ofis ve iş yeri taşımacılığı da  bir o kadar önemli ve hassas bir konumuzdur. Özellikle ofis taşımacılığı en uzman ve profesyonel ekip ile yapılmalıdır. Nedeni ise çok önem gerektiren bir taşıma , taşınma biçimidir. Evraklar, hassas makineler , gizlilik gerektirendir belgeler, Ofis ve Büro taşımacılığını profesyonel arkadaşlarımız sayesinde gerekli tedbirler alınarak aşmakta ve başarmaktayız.

 

İşyeriniz , Ofisiniz veya büronuz taşınacak ise bizler her zaman yanınızdayız. Sanki kendiniz taşıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlarız, Bu da İşimiz de müşterilerimize verdiğimiz özel bir histir.

 

Kurt Nakliyat

 

Bodrumda Nakliyat

Bodrum nakliyat

Bodrum Kurt Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz , tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız "Evden Eve Nakliyat" bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

İletişim

  Email : info@bodrumnakliye

  +90 252 319 25 84

  +90 (542) 326-98-41

   +90 252 319 25 84

   Merkez:karya cad. no 20/4 bitez
Bodrum/Muğla
Tel: 0252 319 2584
Gsm:0 (542) 326 98 41
İstanbul: Cevizli mah. Bilecik sok. No:7
Kartal/İSTANBUL
Tel: 0216 3051194
Gsm:0537 9528202

Sosyal Medya